Jump to content
GS Dev
Allowed languages: English & Polish
New 'Issue & Suggestion Reports & Products Info' System avaliable: ► Click Here ◄

Mesharsky

+Clientsbeta
 • Content Count

  9
 • Entries on Chatbox

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mesharsky last won the day on March 13

Mesharsky had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Information

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Niestety tak nie ma że pokazuje różnicę, modyfikowałeś coś z keyami szablonów, a teraz powróciłeś znowu do starego jednego serverList z tego co wiem, i teraz jak ja mam te dwie zmodyfikować w jedno z powrotem by się nie popsuło, chodzi o to że ¾ sieci nie ma niestety standardowego szablonu więc taka wersja byłaby wspaniała.
 2. Propozycja w sumie spodoba się większości ludzi którym zależy na przyjemnym upgrade, chodzi o wersję tabelki ale bez zmodyfikowanego stylu na stronie, jedynie back-end optymalizacje, nowe serwery do listy jednak bez zmiany w kluczach szablonu, niektórzy w tym ja mają zbyt bardzo zmodyfikowaną tabelkę i boję się zrobić upgrade bo koder mi tego nie będzie poprawiać a html i css to nie jest coś dla mnie. Każdy klient by otrzymywał tutaj taką wersję na PW.
 3. Można wiedzieć kiedy będzie wprowadzone bo się doczekać nie mogę
 4. W sumie nawet i błagam o tą propozycję, mogę dopłacić kilka eur jeżeli trzeba. Marzy mi się żeby tutaj zamiast tego Pozycja #1 do x, były kafelki i sobie po prostu przesuwasz to, jak działy w IPS. Było by to ekstra, a przy dodawaniu serwera wybierasz sobie za czym bądź przed jakim serwerem by to miało być, ewentualnie dodaje zawsze na koniec a potem np se ktoś przesunie szybko kafelkami, mega łatwiej by się pracowało wtedy.
×
×
 • Create New...